איריס גרומן


איריס גרומן

TAB- Certified Facilitator/ Coach

אימייל:
irisgro66@gmail.com
טלפון: 054-624-5926

איריס גרומן

כחלק מהצוות המוביל של TAB ישראל, איריס מנחה מועצות עמיתים של מנהלים (Peer Advisory Boards) ועוזרת לעמיתים להתמודד עם האתגרים וההזדמנויות שעומדים בפני כל אחד ואחד מהם.

TABהוקמה ב1990 והיום היא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עמיתים למנהלים (Peer Advisory Boards). הארגון פעיל ב20 מדינות. ב2018 איריס הצטרפה אל אריק הרץ לייסד את פעילותו בישראל.

מניסיונה שנצבר לאורך השנים, איריס מלמדת אותנו ש"הדשא של השכן" לא סתם ירוק יותר, שדיאלוג פותח הזדמנויות חדשות ושאנשים הם המשאב החשוב ביותר להצלחה. שראיה רחבה מאפשרת שדה רחב של אפשרויות ושניהול נכון של הזמן, מאפשר ניהול יעיל ומהנה של המשימות ומביא להוצאת הרצונות והחלומות אל האור.

איריס בעלת תואר M.B.A ובעלת ניסיון של מעל 20 שנה בהובלה, פיתוח וניהול של אנשים, תהליכים ופרויקטים במגוון תחומים.

איריס מובילה פרויקטי תשתית מגוונים, עוסקת בפיתוח משאבים אנושיים וכלכליים ובעלת ראיה אסטרטגית מערכתית.

לאורך שנות פעילותה איריס גרומן מנהלת שיתופי פעולה וידע וממשקי עבודה בין המגזר הקהילתי, המגזר הכלכלי והמגזר הממשלתי. ארגון וטיפול בתהליכים מורכבים ורבי משימות הם עבורה שגרת יום יום, שנעשית בדרך של חשיבה יצירתית והקפדה על תקשורת בינאישית וראייה הוליסטית.

איריס גרומן – מדברת בכנס מנחי TAB ישראל


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.