עומר חבלין


עומר חבלין
TAB- Certified Facilitator/ Coach

אימייל:

o.hevlin@gmail.com

טלפון: 054-268-8557

עומר חבלין

עומר חבלין הצטרף לאחרונה לצוות המוביל של TAB ישראל, כדי לקדם ולהרחיב את הפעילות המשותפת בישראל, כאשר הוא מוסמך להנחיה ואימון עסקי מטעם ארגוןTAB העולמי כמאמן אישי וכמנחה מועצות-עמיתים-מנהלים (Peer Advisory Board) בשיטה הייחודית של TAB. במסגרת זו רוכשים בעלי חברות והמנהלים הבכירים יכולת להתמודד עם האתגרים וההזדמנויות העומדים בפניהם, יכולת לאבחן סוגיות ואתגרים ולפתור אותן, כמו גם סיוע והכוונה בקביעת סדרי עדיפויות, יעדים קצרי טווח, מטרות ארוכות טווח, בניית תוכניות עבודה יישומיות ומעקב אחר הביצוע. כל זאת מתוך גישה הוליסטית המשלבת מטרות אישיות עם אלו של החברה וכדי לסייע למנהלים להצמיח את החברות שלהם, להגדיל רווחים, לשפר את חייהם ולהגשים את חזונם האישי.

בעבודתו עם המנהלים מביא עומר לידי ביטוי את ניסיונו העשיר בעולמות ההייטק, היעוץ והתעשיה כסמנכ"ל מכירות בינ"ל, מנכ"ל, יועץ, ויזם, בשילוב עם הכלים והמתודות המיוחדים של TAB ועם האמונה שעסקים קטנים ובינוניים הם מנוע הצמיחה החשוב ביותר של המשק הישראלי.

לעומר ניסיון רב בתחומים עסקיים שונים, החל מהדרכה, המשך דרך חקלאות ותעשיה מסורתית וכלה בהייטק ומערכות כספים וניהול סיכונים מתוחכמות ועבודה מול חברות ובנקים מהמובילים בעולם. עומר מנוסה בעבודה עם מנהלים בכירים בתחומים כגון מכירות, אסטרטגיה, חזון, יעדים, ותרבות ארגונית. לאורך שנות פעילותו ניהל עומר תהליכי מכירה מורכבים, כמו גם פתיחת שווקים חדשים ויישום מודלים מתקדמים, בחברות הייטק גלובאליות. בתקופה בה הקים וניהל את פעילות המכירות והתמיכה עבור SuperDerivatives בסינגפור/אסיה הוא הצמיח את מכירות החברה בלמעלה מ 200% בממוצע שנתי במשך 5 שנים רצופות, עד חזרתו לישראל.

לפני ההצטרפות ל TAB עומר עסק בייעוץ ופיתוח עסקי של חברות סטארט-אפ וחברות קטנות ובינוניות, היה יזם ומנהל בכיר בחברות שונות והקים שני סטארט-אפים כמייסד וכמנכ"ל שותף.

עומר חבלין – מדבר בכנס מנחי TAB ישראל


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.