איזון בין העבודה לחיים

לאור התקופה הקשה שאנו עוברים במדינה, זה זמן נהדר עבורי להזכיר לכל קהילת טאב שכדאי לקחת פסק זמן כדי לטעון מצברים ולהירגע .

בתקופה האחרונה אני שומעת מהמון בעלי עסקים ויזמים על פחדים, שאלות ותהיות מה יקרה לעסק שלהם בעקבות המצב בארץ. כתוצאה מכך רבים מהם עובדים יותר מדי, לחוצים ומותשים מכל בחינה אחרת, עובדים בשעות לא שגרתיות, ובאופן כללי מחשבות שסוחבות אותם אפילו לזמן המנוחה שלהם.

אשמח לתת לכם כמה הצעות שיכולות לעזור לכם לעבור את התקופה הזו:

קודם כל, דעו שאתם לא לבד, עוד יזמים ובעלי עסקים חווים את אותו המשבר, כלומר כולנו באותה הסירה.

כתיבה- אז קודם כל תנשמו עמוק, קחו דף ועט ותתחילו לרשום את כל מה שמטריד אתכם: לחץ, שחיקה, חרדה, דיכאון, שאלות לגבי העסק. הכתיבה מאפשרת לנו להביע מחשבות ורגשות שלא תמיד אנחנו יכולים להביע בקול. באמצעות כתיבה, אנחנו יכולים לעבד ולהרהר בחוויות שלנו וכך ליצור בהירות ופרספקטיבה אחרת. הכתיבה יכולה גם לעזור להחצין מחשבות ורגשות שליליים, להפחית את העוצמה ואת ההשפעה שלהם עלינו. אנחנו אפילו יכולים להשיג תחושת שליטה על המחשבות והרגשות שלנו ולא לתת למחשבות לנהל אותנו "מאחורי הקלעים".

ברגע שתעשו לכם סדר על דף תוכלו להתחיל לפתור אותם בקלות, ולהפחית לחץ ופחד.

שנית תדעו שחשוב לשתף – המאמן העסקי שלכם ישמח שתשתפו אותו בכל החששות שלכם וביחד תגיעו לפתרונות. בנוסף תשתפו עמית TAB, אתם תגלו שאתם לא לבד ועוד כמוכם מרגישים את אותו הדבר ואפילו תופתעו לגלות כמה פתרונות מחברי הקהילה שיעזרו לכם. לפעמים רק שיתוף מאוורר המחשבות והדאגות שלך עם מישהו אחר יכול לעזור לך להרגיש טוב יותר.

שתפו ברשתות החברתיות– במדיה החברתית של היום תוכלו לשתף את המאבק האישי שלכם בניהול העסק והחברה. לקוחות ובעלי חברות יהיו חשופים למאבק העסקי שלכם ויזדהו איתכם, זה הזמן שלכם לבטא את עצמכם.

לקוחות אוהבים כנות מצד העסקים ותופתעו לגלות שהזדהות חברתית ויצירת תוכן בנוגע למאבק בעקבות המצב מביאה יותר לקוחות וחשיפה ענקית לעסק שלכם. ומצד שני תוכל להניב שיתופי פעולה עם חברות ועסקים.

פעילות גופנית– קחו לכם כמה דקות לפעילות ספורטיבית, פעילות גופנית משחררת אנדורפינים, שאלה ההורמונים שאחראים על העלאת מצב רוח, אפילו הליכה קצרה של 10 דקות יכולה לייצר שינוי!

שינה טובה– מחסור בשינה עלול להגביר את החרדה, ולכן חשוב לתת עדיפות למנוחה מספקת. קיבעו שגרת שינה סטרילית יחסית והימנעו ממסכים וקפאין לפני השינה במידה ואתם מרגישים שזה משפיע לרעה על איכות השינה.

לסיכום הכי חשוב וזה אתגר לכולנו זה לא לסחוב את העבודה הביתה. תשדלו להשאיר את העבודה בעבודה.

 

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.