אריק הרץ


אריק הרץ
מייסד TAB ישראל

Business Growth Expert | TAB-Certified Facilitator
Executive Consultant and Coach

אימייל: arik.hertz@tabisrael.com
טלפון: 073-796-5667

אריק הרץ

אריק הרץ עוזר לבעלי חברות ומנהלים בכירים לשפר את ביצועי החברות ולשנות את חייהם. כמייסד של TAB ישראל – אריק עובד עם מנהלים בכירים ותוך שימוש בניסיונו העשיר, הוא עוזר להם לאבחן סוגיות ואתגרים ולפתור אותן. הוא מסייע בקביעת עדיפויות, יעדים, מטרות ארוכות טווח ובבניית תוכניות יישומיות.

אריק מנחה מועצות עסקיות (Peer Advisory Boards) ומאפשר לחברי המועצות ייעוץ שוטף עם מומחים כמוהם והכי חשוב: לעמוד במחויבויות שלהם לעצמם. שיתוף של חכמת חיים וניסיון מעצים את החוויה ולכן עמיתים מרגישים שזו הפגישה החשובה ביותר והפורום הטוב ביותר לדון בסוגיות העיקריות של החברות.

TAB הוקם ב-1990 והיום הוא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עסקיות (Peer Advisory Boards). הארגון פעיל במעל 20 מדינות וב 2018 אריק ייסד את פעילותו בישראל.

לפני פעילותו ב-TAB אריק היה יזם ומנהל בכיר בחברות רבות. לאחר כ-10 שנים של פעילות בפיתוח, שהחלה ממשרת מנהל פרויקט והגיעה עד סמנכ"ל לפיתוח, היזמות הראשונה שלו הייתה הקמת Tech Time. ביחד עם מספר שותפים הוא ייסד את החברה, פיתח את קו מוצריה, הקים את תשתית השיווק והמכירות שלה והנפיק אותה לאחר 7 שנים בלבד בבורסה בתל אביב בשווי של כ50 מיליון דולר. לאחר מכן הוא היה מעורב בניהול בכיר, שותפות ובהכנת חברות להנפקה ומכירה.

אריק הרץ בוגר תואר ראשון ושני בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון. את התואר הראשון הוא סיים בהצטיינות והתואר השני נעשה בשיתוף פעולה עם אוניברסיטת Princeton מארה"ב.

אריק הרץ – מברך את באי כנס המנחים 2021


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.