ייעוץ עסקי לעורכי דין

ייעוץ עסקי לעורכי דין

שואפים לקחת את הקריירה המשפטית שלכם לשלב הבא, אבל מרגישים שאתם לא ממשים את מירב הפוטנציאל הגלום ביכולות שלכם? אם כן, ייעוץ עסקי לעורכי דין יכול לעשות את כל ההבדל. כדי לקדם את הקריירה, את המשרד ואת האיזון עם החיים שלכם בצורה יעילה ואפקטיבית, יועץ עסקי יכול לקצר עבורכם תהליך ארוך ומייגע.

ממש כמו שמאמן ריצה מאמן אתלט להשיג את התוצאה הטובה ביותר, יועץ עסקי עוזר לעורכי דין למצות את מלוא הפוטנציאל שלהם ולממש את מטרותיהם. יועצים ומלווים של עורכי דין יכולים להציע נקודת מבט חדשה, הכוונה, ליווי, נטוורקינג ועוד. במילים פשוטות, ייעוץ עסקי לעורכי דין מסייע ליצור מטרות ולהביא את המטרות הללו לידי ביצוע.

איך ייעוץ עסקי לעורכי דין יכול לעזור?

הפחת מתח ושיפור בריאות הנפש

בשנת 2019 פורסמה באתר "תקדין" כתבה מקיפה על דיכאון, הלחץ והתקפי החרדה שמהם סובלים עורכי דין בעקבות המתח העצום שבו הם נמצאים. מחקרים רבים בארץ ובעולם הראו פגיעה קשה באורח חייהם של עורכי הדין כתוצאה מהשחיקה המרובה שיוצר המקצוע. בבעיה זו חשוב וניתן לטפל באופן מקצועי במנותק מהעבודה, בפגישה עם איש מקצוע העוסק בבריאות הנפש, אך דרך יעילה מאוד המתאימה לעורכי דין רבים היא עבודה יחד עם יועץ עסקי המלווה אותם מבחינה מקצועית, מספק אוזן קשבת ותמיכה פעילה ועוזר להם בבניית תוכנית עסקית מתאימה ונכונה ליכולותיהם ורצונם מבחינת חלוקת העומסים. אין כל ספק בכך, שיעילותם של עורכי דין יציבים, היא לאין שיעור גבוהה יותר מכאלה הסובלים מעומס נפשי נוסף לעומס העבודה.

אפקטיביות כמותית לעומת איכותית

אחד הגורמים הבולטים המשפיעים לרעה על האפקטיביות של עורכי דין, הוא העבודה המרובה מסביב לשעון. אחד הפסיכולוגיים המפורסמים בעולם, בסיפור על תהליך שעבר יחד עם עורך דין ברמה גבוהה ביותר, מספר איך בניית תוכנית עבודה מתונה יותר, הביאה לתפוקה גדולה יותר. ישנה נטייה לחשוב שככל שנעבוד יותר, כך נספיק יותר ונטייה זו היא נכונה עד גבול מסויים. מעבר לרמה מסוימת, המשתנה מאדם לאדם, התפוקה שאותה ניתן לתת יורדת באופן חד ביותר ואף משפיעה לרעה על העבודה כולה. בניית אסטרטגיה נכונה ואיזון בריא בין הקריירה והבית, יביאו לבסוף לרווחה בשני התחומים ומנטור המספק את הייעוץ העסקי הנכון ייתן בדיוק את זה.

ביזור סמכויות

נטייה מוכרת ביותר בתחום עריכת הדין היא, הניסיון לעשות את כל העבודה בעצמך. עורכי דין רבים מסגלים לעצמם כבר בתחילת דרכם יכולת של מולטיטאסקינג, היכולת לבצע מספר רב של פעולות מורכבות בכוחות עצמם, יכולת מדהימה המסייעת רבות בפיתוח הקריירה והקידום המקצועי. הבעיה צצה בהמשך הדרך כשיכולת זו שעד עכשיו הקנתה יתרון, מתחילה להקנות דווקא חיסרון כשהיא מאטה ואף עוצרת את ההתקדמות. הדרך היחידה לפרוץ את החסם הזה היא באמצעות במבט חיצוני אך בעולם המשפטים התחרות היא רבה וקשה מאוד לקבל מבט חיצוני לויאלי ואמין. יועץ  עסקי באמצעות מנטורינג עסקי יוכל לאמן את השריר המספק רוגע ושלווה בעת ביזור סמכויות נכון.

כישורי מנהיגות

לימודי משפטים ועבודה בתחום מספקים כלים רבים אך פיתוח כישורי הנהגה הוא אינו אחד מהם. ישנם כאלה שלהם כישורי הנהגה טבעיים אך גם להם, קשה לפתח כישורים כאלה בסביבת העבודה בתחום. הקידום המשמעותי ביותר בעולם המשפט הוא המעבר אל הצד המוביל, בין אם בפתיחת משרד עצמאי ובין אם במעבר לשיפוט. פיתוח כישור הנהגה הינם התנאי המרכזי לשבירה של תקרת הזכוכית המפרידה בין עורך דין מן השורה למוביל בתחום. ליווי עסקי נכון יעזור לפתח בדיוק כישורים אלה. ייעוץ עסקי לעסקים בינוניים באמצעות יועצים עסקיים המתמחים בייעוץ לעורכי דין הם תנאי הכרחי בפיתוח קריירת משפטים ללא גבולות.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.