ייעוץ עסקי לעסק משפחתי

ייעוץ עסקי לעסק משפחתי

האם ייעוץ עסקי לעסק משפחתי שונה מאשר ייעוץ לעסק רגיל?

משפחה היא הדבר החשוב ביותר בחיים מכיוון שהיא מעניקה לנו אושר, תמיכה ללא סייג ואהבה. על רקע זה אפשר להבין מדוע כל כך הרבה משפחות מקימות עסקים ביחד. אך שימו לב, עבודה צמודה של בני משפחה היא לא תמיד דבר פשוט. לכן יש פעמים רבות לפנות אל ייעוץ עסקי לעסק משפחתי. עליכם להבין כי ייעוץ עסקי לעסק משפחתי שונה מאשר ייעוץ לעסקים רגילים.

בעסק משפחתי יש ממד נוסף והוא היחסים בתוך המשפחה ולכן יועץ לעסק משפחתי חייב לקחת זאת בחשבון. אם יש לכם עסק משפחתי ואתם רוצים לפנות אל יועץ כדאי לכם לוודא כי הוא מומחה לעסקים משפחתיים מכיוון שכך תבטיחו כי הוא ייעץ לכם כמו שצריך ולא כשלים או ליקויים.

האם כל יועץ יכול לייעץ לעסק משפחתי?

עליכם להבין כי לא כל יועץ יכול לבצע ייעוץ עסקי לעסק משפחתי. קודם כל ייעוץ לעסקים משפחתיים מחייב ידע ולא פחות חשוב מכך ניסיון. אך ייעוץ לעסק משפחתי מחייב גם אישיות מיוחדת ולבבית מכיוון שהיועץ צריך להסתדר עם כל בני המשפחה וזה מחייב אינטליגנציה רגשית מאוד גבוהה.

לכן כאשר אתם פונים אל יועץ עסקי אל תתביישו ושאלו אותו כמה שנים הוא בתחום וכמה ניסיון יש לו בייעוץ לעסק משפחתי. עליכם לזכור כי ככל שתבחרו יועץ יותר טוב כך הייעוץ שלו יהיה ברמה יותר גבוהה ולכן יש משמעות אדירה לשאלה באיזה יועץ אתם בוחרים.

אל תבחרו יועץ בשביל ייעוץ עסקי לעסק משפחתי מבלי לקבל עליו המלצות

אז איך נבחר את היועץ הטוב ביותר בשביל ייעוץ עסקי לעסק משפחתי? אם כן אתם חייבים לקבל המלצות על היועץ לפני שאתם בוחרים בו בין אם זה ייעוץ עסקי לעסקים קטנים או ייעוץ עסקי לעסקים בינוניים משפחתיים.

אם אתם רוצים לקבל המלצות על היועץ אתם יכולים לגשת לאינטרנט ולחפש אחריו מידע בתנאי כמובן שמדובר על אתרים אמינים. אך לצד זאת אנו חייבים גם לציין כי אתם יכולים לפנות אל היועץ ולבקש ממנו טלפונים של לקוחות אשר הוא עבד עמם בעבר ואז לשמוע מן הלקוחות הללו האם היועץ הוא אכן מקצועי, ברמה גבוהה ומומחה לעסקים משפחתיים או שמא הלקוחות לא היו מרוצים מן היועץ.

האם כדאי לי לקבל ייעוץ מיועץ עצמאי או מחברת ייעוץ?

עוד שאלה שעולה שאנו צריכים לתת עליה את הדעת היא האם כדאי לנו לקבל ייעוץ מיועץ עצמאי או מחברת ייעוץ. עולה השאלה במקרה שיש לנו סטארטאפ משפחתי האם לפנות אל ייעוץ עסקי לסטארטאפים מחברה מוכרת או ליועץ עצמאי?

אם כן אנו חייבים לציין כי זה פחות משנה מה גודל החברה של היועץ ויותר חשוב מה רמתו המקצועית. עליכם לדעת כי יש יועצים עצמאיים מעולים בישראל ברמה מאוד אבל מאוד גבוהה ואתם צריכים לחפש אחריהם בכדי לעבוד עם היועץ הטוב ביותר. יש גם חברות ייעוץ מעולות בישראל ולכן יש גם אופציה לעבוד עמן. מה שחשוב זו רמת היועץ ולא מהיכן הוא מגיע והאם הוא עובד בחברה גדולה או קטנה.

מדוע עדיף לקבל ייעוץ מיועץ ישראלי?

אנו רוצים לתת לכם טיפ לעבוד תמיד עם יועץ ישראלי גם בגלל שהוא יותר זול, גם בגלל שהוא מגיר מכיר את הדינמיקה המשפחתית של ישראלים במקרה שזה עסק משפחתי וגם בגלל שהוא מכיר את השוק הישראלי, את המתחרים שלכם, את הלקוחות שלכם ואת השותפים שלכם ולכן הייעוץ שלו יהיה ברמה הרבה יותר גבוהה משל יועץ מחו"ל.

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.