ליאור עוז


ליאור עוז

מנכ"ל ובעלים של יחידת TAB דרום

TAB Certified Facilitator/ Coach

אימייל:
 lior.oz@tabisrael.com
טלפון: 054-2550221

 

ליאור עוז

ליאור הצטרף ל- TAB מתוך הרצון והעניין האישי העמוק לסייע בתהליכי שינוי והתפתחות של בעלי עסקים, מנכ"לים ומנהלים בכירים. זאת מתוך גישה כוללת המשלבת בין הפן העסקי לפן האישי של המנהיג העסקי. היעד הוא תרומה אמיתית לשינוי בעל משמעות, שיגרום לקידום ולשיפור העסק ולמימוש החזון העסקי והאישי של המנהיג העסקי.

ליאור מנחה מועצות עמיתים של מנהלים (Peer Advisory Boards). במהלך הדיון במועצה כל אחד מהחברים נהנה מהתייעצות עם החברים האחרים במועצה, כולם מנהיגים עסקיים, מומחים כמוהם. הדבר מסיע לחברים להוביל את עסקיהם והכי חשוב: לעמוד במחויבויות שלהם לעצמם. שיתוף של חכמת חיים וניסיון מעצים את החוויה ולכן עמיתים מרגישים שזו הפגישה החשובה ביותר והפורום הטוב ביותר לדון בסוגיות העיקריות של החברות.

TAB הוקמה ב-1990 והיום היא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עמיתים למנהלים (Peer Advisory Boards). הארגון פעיל במעל 20 מדינות ולאחרונה החל לפעול, בהצלחה רבה, גם בישראל.

לליאור ניסיון עשיר בעסקים ובתעשייה כולל תפקידי מנכ"ל בשתי חברות. יועץ לחברות בתחומים של אסטרטגיה, פיתוח עסקי שיווקי ומו"פ.

לליאור תואר ראשון בהנדסה בהצטיינות מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים MBA.

בשעות הפנאי (המעטות) ליאור מתרגל יוגה, שוחה וקורא.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.