נטוורקינג עסקי

נטוורקינג עסקי

מה זה נטוורקינג עסקי?

נטוורקינג עסקי הוא תהליך של פיתוח קשריםמועילים הדדיים עם אנשים אחרים בתחום העסקי. המטרה העיקרית היא ליצור סביבה שבה אנשים יכולים לחלוק ידע, חוויות והזדמנויות עסקיות על מנת לפתח קריירה מצליחה יותר.

הצורה הנפוצה ביותר של נטוורקינג היא מפגשים ושיחות – לרוב במשרדים, אולמות כנסים בתי קפה וכדומה, אך ניתן לעשות זאת גם אונליין באינטרנט באמצעות מפגשי זום, במדיה החברתית או הדואר האלקטרוני. אירועי נטוורקינג מאורגנים בדרך כלל על ידי חברות, איגודים מקצועיים וארגונים ללא מטרות רווח, מתוך מטרה לעזור למשתתפים לפתח קשרים חדשים וללמוד על התעשייה שלהם.

היתרונות החברתיים של נטוורקינג עסקי

עבור אנשי עסקים – נטוורקינג הוא כלי רב עוצמה לאנשי מקצוע ובעלי עסקים בפרט, בכך שהוא מספק עבורם מגוון הזדמנויות להרחבת רשת הקשרים העסקית, מציאת לקוחות חדשים ושיפור ביצועי העסק שלהם.

עבור שכירים במקום העבודה – אנשים המצטיינים בנטוורקינג ,כאלה המסוגלים לתקשר בקלות ובעלי ביטחון גבוה, יודעים לבנות מערכות יחסים עסקיות מועילות עם קולגות כדי להתקדם בסולם הדרגות במקום העבודה.

הערך של אינטראקציות פנים מול פנים בעידן הדיגיטלי

אנו חיים בעידן דיגיטלי. במהלך השנים האחרונות, חל גידול משמעותי בשימוש במדיה החברתית, מה שמחד הקל על שמירת קשרים עם אנשים המתגוררים רחוק, ומאידך הוביל באופן בלתי מכוון ל"וויתור" על חלק מאינטראקציות הפנים-מול-פנים שכל כך חשובות לנו כבני אנוש.

הערך של אינטראקציות פנים מול פנים הוא חיוני לא רק לנפשנו, אלא גם לתיעול היחסים שלנו עם אנשים אחרים, לפיתוח קשרים עסקיים (לעיתים גם רגשיים) חזקים, ולהבנה טובה יותר זה של זה. כל זאת רק מלשבת ולדבר באופן אישי אחד עם השני.

להפיק את המירב מאירוע הנטוורקינג הראשון שלך

אירועי נטוורקינג עסקיים הן אחת הדרכים הטובות ביותר להכיר אנשים חדשים ולהצמיח את רשת הקשרים העסקית שלך. זו יכולה להיות דרך מצוינת להשיג לקוחות חדשים, למצוא שותפים עסקיים וליצור קשרים בעלי ערך.עם זאת, אירועי נטוורקינג עלולים לעיתים להיות גם חוויה מרתיעה – בעיקר עבור אנשים מופנמים – כאלה אשר אינם מרגישים מספיק ביטחון לשוחח ולחלוק מידע אישי או עסקי עם אנשים אחרים.

כיצד אנשים מופנמים יכולים להפיק את המרב מאירוע הרשת הראשון שלהם – להלן טיפים:

הכנה מראש: מחקר על האירוע, הכנת רשימה של שאלות ונושאים שתרצו לדון בהם עם אחרים.

שפת גוף: שימו לב לשפת הגוף שלכם: היציבה חשובה ליצירת רושם טוב.

מדיה חברתית: השתמשו במדיה החברתית לפני פגישה אישית עם מישהו חדש

אותנטיות: תהיו אותנטיים!

כיצד למצוא פגישות ואירועי נטוורקינג להשתתף בהם

מומלץ להשתתף בכמה שיותר פגישות ואירועי נטוורקינג עסקיים במטרה להכיר, ללמוד, ואף לקבל ייעוץ עסקי ממבחר מומחים בתחומים מגוונים – בדגש על אלה הרלוונטיים עבורך. נטוורקינג הוא המפתח להצלחה בכל מקצוע – ככל שתעשירו יותר את הידע על תחום העסק שלכם, כך יגדל את פוטנציאל הצלחתו. ניתן למצוא אירועי נטוורקינג בפלטפורמות שונות כגון LinkedIn, Meetup, Eventbrite וכו'. 

מה חשוב לדעת כאשר מחפשים אירוע נטוורקינג:

– גלו באיזה סוג של אירוע מדובר – האם הוא רלוונטי לתחום שלכם?

– איזה סוג של אנשים יהיו שם?

– מהו הנושא של האירוע?

– האם האירוע הוא בחינם או בתשלום?

– באיזו תדירות מתקיימים האירועים?

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.