לירון ברוורמן


לירון ברוורמן

מנכ"ל ובעלים של יחידת TAB For Success ישראל

TAB Certified Facilitator/ Coach

אימייל:
liron@braverman.co.il
טלפון: 050-7530881

 

לירון ברוורמן

מנהל בכיר, יועץ ומאמן עסקי מוסמך

מהנדס תעשייה וניהול בהכשרתו האקדמאית, מביא אתו למעלה מ-  15 שנות עשייה וניהול בכיר בחברות גדולות בתחומי המחשוב וטכנולוגיית המידע (מנהל תפעול עסקי ב"אורקל ישראל", סמנכ"ל בכיר ב"טלדור מערכות" ומנהל שתי חברות בנות ב"מלם תים") בהן צבר ניסיון רחב ומגוון בהובלת עובדים, מנהלים ועסקים להתפתחות, שינוי וצמיחה. 

לירון עוסק בייעוץ, אימון וליווי לבעלי עסקים קטנים ובינוניים משנת 2014. בתהליכי הייעוץ והליווי לירון משלב את הרקע העסקי-ניהולי הרחב שלו עם מיומנויות אימון אישי-עסקי מגוונות כך שבעל העסק מקבל מעטפת ליווי מקצועית, מעצימה ומעשית להתפתחות עסקית והצלחה אישית. שהרי בעסקים אלו בעל העסק הוא מהות העסק… 

לירון הוא המייסד של והבעלים של יחידת TAB For Success , בה הוא מנחה "מועצות עמיתים" של בעלי עסקים עצמאיים המספקות לחברים בהן סביבה מעצימה, מקצועית ותומכת שבה הם מקבלים ייעוץ שוטף מבעלי עסקים מנוסים (כמותם) וזאת בשילוב מעטפת של מפגשי אימון עסקי - 1 על 1 אתו להטמעת ההחלטות והעמקת ההסתכלות פנימה לעסק תוך חשיבה אסטרטגית מקיפה.

לירון מבצע את עבודתו מתוך תחושת שליחות – "להוביל אנשים להתפתחות והגשמה מתוך תחושת משמעותיות ותשוקה", ואין טוב יותר מבעלות על עסק עצמאי מצליח על מנת לממש את זה!

מה לירון אוהב לעשות בשעות הפנאי?
טיולי שטח –  4X4 בהם אני משלב כמה אהבות שלי: טבע ומרחב, חברים וטיולים, משפחה ואתגרים.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.