שמוליק ארן


שמוליק ארן

שותף עסקי - TAB ישראל מנכ"ל ובעלים של TAB Turbo

TAB – Certified Facilitator / Coach Executive Mentor & Consultant | Business Growth Expert

אימייל:
 shmulik.aran@tabisrael.com
טלפון: 052-8667480

 

שמוליק ארן

שמוליק ארן עוזר זה שנים בהצלחה רבה לבעלי חברות, יזמים, מנהלים בכירים וקבוצות הנהלה להצמיח את החברות שלהם, ולהגדיל את רווחיהם. במקביל שמוליק מסייע להם להפוך את החיים שלהם לקרובים יותר לאופן בו הם רוצים שהם יהיו. לקוחות מספרים שבעזרתו אבחנו את הסוגיות הקריטיות העסקיות והאישיות, קבעו עדיפויות, יעדים, ומטרות ארוכות טווח, בנו תוכניות מעשיות, ויישמו אותן בהצלחה.

TAB שהוקם ב-1990 הוא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עסקיות (Peer Advisory Boards). הארגון פעיל במעל 20 מדינות וכעת גם בישראל. שמוליק הוא שותף עסקי של TAB ישראל, המייסד והבעלים של TAB Turbo, מנחה מועצות עמיתים של מנהלים, מאפשר לחברי הקבוצה ייעוץ שוטף עם מומחים כמוהם, ותורם לעמידה שלהם במחויבויות שלהם לעצמם. העמיתים מרגישים שזו הפגישה החשובה ביותר והפורום הטוב ביותר לדון בסוגיות העיקריות של החברות.

שמוליק הוא יזם, מנהל, משקיע וחבר בורד בחברות ציבוריות ופרטיות רבות. כמנכ”ל של נקסטניין הפך את החברה מחברה בדרך אל הפח לחברת מהפך ולמובילה עולמית להגנת סייבר בסביבות תעשייתיות ועד לרכישתה המוצלחת ע"י חברת הוניוול. כשותף בחברת XT אחזקות, חברת השקעות מובילה, הוביל עסקאות השקעה מוצלחות רבות, וביצע תהליכי תפנית מלאים בחברות תוך השגת תשואה של פי 2 עד 8. שמוליק היה בצוות שהוביל את קומברס לצמיחה מחברה בת 80 איש עד ל- 5000 עובדים, ולחברה הנסחרת בנסד"ק בשווי של 10 מיליארד דולר.

לשמוליק תואר שני בהנדסת חשמל ותואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה, שניהם בהצטיינות והוא בוגר האקדמיה הצבאית היוקרתית בישראל תלפיות. שמוליק יזם והוביל פרויקט שזכה בפרס ביטחון ישראל המוערך בזמן שירותו ביחידת 8200.


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.