קורס מאמנים עסקייםTAB ISRAEL EXECUTIVE COACHING ACADEMY

ההרשמה נפתחה לקורס הבא. שילחו לנו אימייל ונתאם פגישה לבחינת ההתאמהTAB Israel Coaching Academy - המכללה לאימון עסקי

קורס המאמנים העסקיים המוביל בישראל

לראשונה בישראל: קורס מאמנים עסקיים בחסות ארגון בינלאומי מוביל

TAB הוקמה ב1990 והיום הוא הארגון הגדול והמוביל בעולם לאימון עסקי (Executive Coaching) ולהנחיית מועצות עמיתים למנהלים (peer advisory boards).

הארגון מעניק לTAB ישראל את החסות לקורס המאמנים העסקיים ומאפשר שימוש בכלים הייחודיים ובתכנים המיועדים לשימוש חברי הקהילה ברחבי העולם.

קורס המאמנים המוביל בישראל ימשך על פני 18 מפגשים, סה"כ  72 שעות אקדמיות. כל המשתתפים יעברו מבדק אישיות (DISC) וילמדו כיצד להשתמש בו באימונים. הם יקבלו חוברת עם תכנים ייחודיים ומנחי הקורס, המאמנים הבכירים בישראל, יהיו זמינים ונגישים במשך כל התקופה.

בקורס נכשיר את הסטודנטים לכניסה מיידית לעולם האימון ובמהלכו כל סטודנט יזכה בליווי בעבודה עם 2 מאומנים (סטאג').

הטבות נוספות:

  • גישה לאתר האינטרנט הפרטי של קהילת TAB המאפשר שימוש בכלי ניהול ייחודיים וכניסה למאגר תוכן גדול
  • חברות בקהילת TAB ISRAEL, אירועי תוכן ונטוורקינג
  • חברות בקהילת TAB International , נטוורקינג בינלאומי ותכנים
  • Tips from the Top® monthly newsletter
  • אופציה להצטרף לקהילת מאמני TAB לאחר סיום הקורס והסטאג'
  • תעודה של מאמן עסקי מוסמך חתומה ע"י TAB וצוות המאמנים

מהו אימון עסקי?

בכל תחום בו אנו רוצים להתמקצע ולהשתפר, אנו זקוקים להדרכה וליווי המאפשרת לנו למידה ותרגול והמרחב העסקי איננו שונה. באפשרותינו ללמוד ולקבל אינפורמציה רבה אודות התחום בו אנו רוצים להתמקצע, מידע קיים בכל מקום, באוניברסיטאות ומכללות, בין אם בקורס ניהול עסקי ובין אם בתואר למנהל עסקים, אצל מורים פרטיים ובימינו, מידע מצוי בשפע ובחינם באינטרנט, מאמר זה הוא דוגמא טובה לכך. את המידע הזה אנו רוצים להפוך לידע כלומר, לכלי שימושי הזמין לנו בכל עת. פער בין התיאוריה לבין המעשה קיים תמיד ואת הפער הזה אנו מדביקים באמצעות צבירת ניסיון. אימון עסקי הוא הדרך הטובה ביותר והמהירה ביותר להדביק את הפער הזה ולכן הוא יעיל מאוד אך יותר מכך, ובנוסף ליעילות מצמצם האימון העסקי את מרחב הטעויות שנוצר בתקופת צבירת הניסיון. 

מי צריך אימון עסקי?

כל אדם במרחב העסקי שואף להתקדם ולהתפתח, בין אם הוא עושה את צעדיו הראשונים בתחום ובין אם הוא מנכ"ל מנוסה, תמיד ישנם מרחבים חדשים לחקור והתנסויות חדשות לצבור בהן נסיון ולכן, מאמן עסקי הוא איש מקצוע מבוקש ונצרך ביותר בעולם העסקים. ממש כשם שספורטאי נעזר במאמן מקצועי ולא משנה אם הוא בתחילת דרכו ומתכונן לתחרות מקומית או שהוא בדרכו לאולימפיאדה, כך גם יזמים צעירים ומנהלים בכירים נעזרים בליווי עסקי כאשר הם מעוניינים להשתפר במהירות.

מה צריך בשביל להיות מאמן עסקי?

השאלה הנשאלת ביותר אצל אנשים המעוניינים להפוך למאמנים עסקיים היא, איזו השכלה נדרשת עבור מאמן עסקי? התשובה לכך היא אישית לכל אדם, בהתאם לידע ולנסיון שצבר בחייו אך ברוב המקרים, כדי להפוך למאמן עסקי מספיק לעבור קורס מאמנים עסקיים. מה שכן, חשוב מאוד לחפש קורס מאמנים עסקיים ברמה גבוהה ומקיף מספיק מבחינת כמות הידע שניתן לרכוש בו, יחד עם קבלת כלים פרקטיים לעבודה בשטח. 

מהו קורס מאמנים עסקיים?

קורס אימון עסקי, הוא קורס פרקטי ומעשי המועבר על ידי מרצים מקצועיים בעלי ניסיון רב בעולם העסקים ובאימון בפועל, בנוסף ליכולת דידקטית גבוהה המאפשרת להם להעביר את הידע שצברו בניסיונם, למאמנים עסקיים לעתיד. קורס מאמנים עסקיים מעניק תעודת הסמכה המאפשרת כניסה אל תוך עולם האימון העסקי.

לימודים אלה יכולים לשמש גם כלימודי קאוצ'ינג למהלים, הרוצים להוסיף לארגז הכלים הניהולי שלהם כלי נוסף, שבעזרתו תהפוך יכולת הניהול שלהם לעוצמתית ביותר.

מהן התכונות הנדרשות כדי להיות מאמן עסקי טוב?

מעבר לקורס מאמנים עסקיים, על מנת להיות מאמן עסקי טוב ומקצועי, חשוב שנרכוש תכונות שיהפכו אותנו למאמנים עסקיים טובים. התכונות החשובות ביותר הן:

  • יכולת הקשבה: מאמן עסקי טוב משמש כמנטור עסקי וככזה, הוא מעניק ללקוח את ההבנה, שהתשובות נמצאות בתוכו ולכן, מנטור טוב מדבר מעט, שואל כשצריך ובעיקר מקשיב.
  • סקרנות: למרבית האנשים קשה לעקוב אחר הסברים ארוכים והרצאות, אך קל להם להגיע לתובנות כאשר הם נתקלים בסקרנות. שאילת שאלות היא אומנות בפני עצמה שניתן וחשוב ללמוד ולפתח. ככל שהמאמן הוא סקרן יותר, העבודה שלו הופכת קלה ומעניינת יותר וכך, הלקוח מגיע לתוצאות במהירות ובקלות.
  • חשיבה חיובית: האינסטינקט הבסיסי שלנו כאנשים הוא לאתר בעיות. לרוב האנשים יהיה קל מאוד לאתר בעיות במפגש עם לקוח, אך מה שהופך ליווי עסקי לאפקטיבי, נעים ויעיל הוא, היכולת להעניק ללקוח זווית ראייה חיובית על המקום שבו הוא נמצא. תהליך אימון המתרחש באופן חיובי הוא לאין שיעור יעיל יותר וכמובן, נעים יותר.

מעוניינים להיות בין הנרשמים הראשונים?

השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם בהקדם.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.